Poisid laulma

Ei ole ühelgi inimesel võimalik näha, kui kaugel on keegi oma teel. Potentsiaal areneda ning arendada on kestev. Harmooniaks inimeses on vajalik mitmekülgsus: muusikamaailm pakub seda võrdväärsena spordiga.

Muusikas on palju avastamisrõõmu. Huvi ja oskusi helide võlumaailma mõistmiseks saab arendada: mida varem sellele pühenduda, seda viljakam on tulemus ja tõenäolisem on ka edu. Andekus on vaid  eeldus, tulemuseni viib püsiv töökus. Muusikud on sõpruskond, kus kujunevad väärtushinnangud. Koostöö on siin elu loomulik osa, milles luuakse ilu, elatakse üle valu, nauditakse ühiselt loodu ülevust.

Muusikud on hingelt suured, oma loomingu kaudu kõnelevad nad maailma erinevate rahvastega. Reisid on ka poistekoori viinud suurde ilma võõraste kultuuride ning paljude muusikahuviliste juurde. Nendel rännakutel on avardunud silmaring, rikastunud mõistmine endast ja kaasinimestest.

/Lydia Rahula/

Tallinna Poistekooriga on liituma oodatud igas vanuses poisid. Kontsertkoori koosseis kohtub kaks korda nädalas Tallinna 21. Koolis (Raua 6, Tallinn), õppekoorid Primo ja Secundo tegutsevad Sakala Eragümnaasiumis (Sakala 21, Tallinn).

Anna oma huvist teada alloleva kontaktivormi kaudu!

 

Palun täida vorm

  Laulja E-mail *

  Laulja nimi *

  Laulja vanus *

  lasteaia laps1.-2. klassi õpilane3.-6. klassi õpilane7.-9. klassi õpilanegümnaasiumi õpilane

  Missugune on laulja senine kokkupuude muusika ja laulmisega?

  Lapsevanema või hooldaja nimi *

  Lapsevanema või hooldaja telefoninumber *

  Kuidas edasi?

  Täname, et soovite anda oma pojale muusikalise kogemuse just Tallinna Poistekooris! Kohtumisel tuleb peast ette laulda 1-2 laulu. Võtame ühendust kõikide huvilistega. Peatse kohtumiseni!